Özel Gün Projesi

images.jpg

Vakfımız tarafından başlatılan "Özel Gün" projemiz ile en mutlu günlerinizde yetim çocuklarımıza destek olabilirsiniz. 

Reyhanlı Eğitim Köyümüzdeki bahçemizden her sene taze zeytin hasadı yapıyoruz. Topladığımız zeytinlerden hediyelik doğal zeytinyağı ve sabun üretiyoruz. Bu projemizle birlikte doğal zeytinyağlarımız ve sabunlarımız düğün, kına, nikâh, mezuniyet, mevlit, sünnet gibi özel günlerinizde yetimlerimizin yararına misafirlerinizle buluşuyor. Zeytinyağının haricinde sabun, fidan, magnet, çikolata, davetiye gibi çeşitli ürünler de üretiliyor.

Hediyeliklerin Faydası

Alınan hediyelikler yurtiçi ve yurtdışı bölgelerinde savaşlardan, iç çatışmalardan, salgın hastalıklardan ve çeşitli kazalardan dolayı yetim, öksüz ve sosyal yetim kalan ailelere, bağış projelerimiz kapsamında her ay düzenli nakdi destek sağlıyoruz. Bu desteklerle bir yetime düzenli barınma, gıda desteği ve eğitim imkânı sunuyoruz. 

Projenin Amacı

Projenin temel amacı, ürettiğimiz hediyelik ürünler sayesinde hem alıcıya bir hatıra sunabilmek hem de gelirler ile yetim kardeşlerimizin ihtiyaçlarını karşılamak, onlara nakdi destek sağlamaktır

12.jpg

Size özel hazırlanan bu hediyelerle yetim çocuklarımıza destek olabilirsiniz. Daha fazla bilgi almak için çağrı merkezimiz ile iletişime geçebilir 0212 970 60 60 veya  0539 777 52 43 numaralarını arayabilirsiniz.