Projeler

Özel Gün Projesi

Vakfımız tarafından başlatılan "Özel Gün" projemiz ile en mutlu günlerinizde yetim cocuklarımıza destek olabilirsiniz. Nikah çikolatanız ve hediyeleriniz yetim çocuklarımızdan olsun. 

Reyhanlı Eğitim Köyümüzdeki bahçemizden her sene taze zeytin hasadı yapıyoruz. Topladığımız zeytinlerden hediyelik doğal yağ ve sabun üretiyoruz. Bu projemizle birlikte doğal zeytinyağlarımız ve sabunlarımız düğün, kına, nikah, mezuniyet, mevlid, sünnet gibi özel günlerinizde yetimlerimizin yararına misafirlerinizle buluşuyor. Sizler de önemli günlerinizdeki mutluluğunuzu yetimlerle paylaşabilirsiniz.

Aldığınız hediyelerle neler yapılıyor?

Yurtiçi ve yurtdışı bölgelerinde savaşlardan, iç çatışmalardan, salgın hastalıklardan ve çeşitli kazalardan dolayı yetim, öksüz ve sosyal yetim kalan ailelere, projelerimiz kapsamında her ay düzenli nakdi destek sağlıyoruz. Bu desteklerle bir yetime düzenli barınma, eğitim ve gıda desteği sağlıyoruz.

Hediyelere nasıl ulaşabilirim?

Size özel hazırlanan bu hediyelerle yetim çocuklarımıza destek olabilirsiniz. Daha fazla bilgi almak için çağrı merkezimiz ile iletişime geçebilir 0212 970 60 60 veya  0539 777 52 43 numaralarını arayabilirsiniz.