Çocuk Tiyatro Seçmeleri

Çocuklarımızın sosyal, kültürel ve ahlaki gelişimine katkı sağlamak için yola çıkıyoruz.
03.10.2023 | 
Çocuk Tiyatro Seçmeleri

Yetim Vakfı olarak çocuklarımızı sanatın her dalına teşvik etmek amacıyla gönüllülerimizden oluşan bir çocuk tiyatrosu ekibi kuruyoruz. Çocuklarımızın sosyal, kültürel ve ahlaki gelişimine katkı sağlamak için yola çıkıyoruz. Tamamen gönüllülerden oluşacak çocuk tiyatromuzda, pedagog/psikolog kontrolünden geçirilmiş harika hikâyelerle çocuklarımızın karşısına çıkacağız.

Siz de bu ekipte yer almak isterseniz detaylar linkte:

Başvuru Formu

Mülakat tarih, yer ve saat bilgileri:

10-12 Ekim Salı, Perşembe
Sulukule Sanat Akademisi
Saat: 18.30 - 20.30

14 Ekim Cumartesi
Yetim Vakfı Merkez Bina / Fatih

Son Başvuru Tarihi: 
13 Ekim 2023

Yetim Vakfı’nı tanıyalım

Yetimlerin sevgi dolu ve şefkatli bir çevrede, ruh ve beden sağlığı bütünlüğü içinde gelişmesine katkıda bulunan Yetim Vakfı’mız yetim çocukların ve ailelerine destekte bulunuyor. Yetim Vakfı olarak ebeveyn kaybı yaşamış çocuklarımızın ve aile üyelerinin, yaşadıkları kayıpla başa çıkabilmelerini sağlamayı ve bu kaybın yarattığı psikolojik etkinin kişiler üzerindeki tesirini hafifletmeyi ve ailelerinin ihtiyaçlarını objektif yöntemlerle saptayıp bu ihtiyaca cevap verecek programlar geliştirmeyi, uygulama sonrası değerlendirmeler yapmayı hedefliyoruz.

Yetimlere nasıl destek sağlanır?

Ramazan ayında bağışçılar çeşitli kalemlerde yetimlere ve ailelerine destek sağlayabiliyor. Yetim ailelerine umut olmak isteyenler Yetim Sponsorluğu, Zekât, Ramazan Kumanya Paketi, Ramazan Çocuk Paketi, Bayramlık Kıyafet, İftar Yemeği, Fitre, Fidye gibi bağış kalemleri ile bağışta bulunabiliyor. Ayrıca hayırseverler YETİM yazıp 9868’e göndererek 10 TL bağışta bulunabiliyor.

 

Son Eklenenler

İl Milli Eğitim Müdürlüğü ile İş birliği Protokolü

Yetim Vakfı olarak İstanbul İl Millî Eğitim Müdürlüğümüz ile 6-18 yaş grubundaki yetim çocuklarımıza yönelik sosyal uyum desteği çerçevesinde bir protokol imzaladık.

Çocuk Tiyatro Seçmeleri

Çocuklarımızın sosyal, kültürel ve ahlaki gelişimine katkı sağlamak için yola çıkıyoruz.

Yetim Vakfı’ndan 21 Milyonluk Kırtasiye Kampanyası

Yetim Vakfı, eğitim ve öğretim sezonunun açılmasına az bir süre kala “İyilik Zili Çalıyor” sloganıyla kırtasiye destek kampanyası başlattı.